13nov 2026
Gezond ouder worden, hoe pak je dat aan?

healthkeepers - moeiteloos gezond & fit
Culemborg

Hogere kwaliteit van leven. Gezond ouder worden. Hoe pak je dat aan? Ontdek én ervaar hoe moeiteloze, dagelijkse keuzes grote invloed kunnen hebben op je gezondheid en kwaliteit van leven.

Unieke kans om je kennis over duurzame gezondheid te verbreden door te kijken, luisteren, proeven en vragen te stellen. Deze middag ontdek je hoe kleine, dagelijkse keuzes een groot verschil kunnen maken voor je energie en kwaliteit van leven.

Naast ademen en bewegen op de juiste manier, vormt water de basis van gezondheid. Er komen ook andere onderwerpen aan bod waarin kleine aanpassingen een groot resultaat kunnen betekenen.


Deze middag is een variant op onze eerdere events. Opnieuw gaat het over de basis van gezondheid, maar ook deze keer kijken we ernaar vanuit nieuwe invalshoeken. Geschikt voor iedereen met brede interesse in gezondheid en vitaliteit.

Neem gerust iemand mee!

Speciaal voor deze middag hebben we een voordelig duoticket.

De Dijk – Achterweg 7, Culemborg


12.00 – 16.00 uur

Vroegboek voordeel (t/m 1 november):


DUO ticket (2 personen): €25


SOLO Ticket (1 persoon): €15

We houden het bewust kleinschalig tot 40 deelnemers.

Hierbij de link voor meer informatie en tickets https://healthkeepers.nl/12-september/

We hopen je te te zien op 12 september!
Ilse Schuts - Marien van Os - Petra van der Perk


Deze inspiratiemiddag is net wat meer dan een gewone keukentafeldemonstratie, met meerdere deskundigen die je kunt vragen naar hun kennis en ervaringe. En extra feestelijk met een hapje en een drankje, niet enkel water :-)

Programma

13.30 uur - Inloop met proeverij

14.00 uur - De basis voor gezondheid

14.30 uur - Welke rol drinkwater speelt

15.30 uur - Gezonde routines in de praktijk

16.00 uur - De huid en gezondheid

16.30 uur - Borrel met proeverij

17.00 uur - Einde van het programma


Basis presentaties 'Drinkwater & Gezondheid' in Culemborg:

  • Maandag 28 september 11-12.30
  • Zondag 7 oktober 15-16.30

Live demonstraties worden tevens op verzoek gegeven.


Daarnaast zijn er interactieve presentaties online te volgen via ZOOM. Deze worden in de avond gegeven van 20 tot 21 uur. Je kunt een link opvragen via email.

Informatie

13 nov 2026 | Inloop om 11.30
14.00 - 17.00
0,00 Na deelname aan de presentatie is er de mogelijkheid om 2 weken water te proberen

Waar?

Boutique event locatie 'De Dijk'
Achterweg 7
Culemborg

Contact

  • info AT healthkeepers DOT nl
Gezond ouder worden, hoe pak je dat aan?